Інформація про НВК

про Вірнопільський НВК Ізюмської районної ради  Харківської області

Юридична адреса

Рік заснування

Вірнопільський НВК Ізюмської районної ради Харківської області, 64370, Харківська область, Ізюмський район, село Вірнопілля, вулиця Шкільна, 5, тел.0(05743)51-7-84, Код ЄДРПОУ 26148355,

e-mail: virnopillyschool@gmail.com

Директор школи

Шевцова Галина Миколаївна, освіта вища, за фахом вчитель хімії та біології, має вищу  кваліфікаційну категорію та педагогічне звання “старший вчитель”.  Заклад очолює з 2018 року.

Контингент учнів

У Вірнопільському НВК навчається 40 учнів, з них учнів:

2 - 4 класів – 15 чол.,

5-9 класів – 15 учні,

10-11 класів –  10 учнів.

Випускників 9 класу -  3 учнів.

Випускників 11 класу -2 учнів, з них: претендентів на нагородження золотими медалями немає.

Беруть участь у ЗНО-2018  2 двоє учнів 11 класу, що становить 100%.

Мова навчання

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється:

за філологічним профілем:

10 клас - 8 учнів;

за універсальним профілем:

11 клас - 2   учнів.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 15 педагогів, з них 11 чол. мають вищу освіту, 4 чол. – неповну вищу.

Вищу кваліфікаційну категорію мають 5  чол., І кваліфікаційну категорію – 3 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 2  чол., категорію „спеціаліст” – 5 чол.

Педагогічне звання мають:

“старший вчитель” -  5 педагогів;

“вчитель-методист” - 2 педагоги.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100 %  (21 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій 4 (0 дитини-сироти, 4- із малозабезпеченої родини, 1 дитини, позбавлених батьківського піклування, 2 дитина, батьки якої є учасниками АТО). За рахунок батьківської плати харчується 15 учнів 5 — 11 класів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив буде працювати над проблемою: «Психолого педагогічне та методичне забезпечення розвитку фахової компетенції педагогічних прцівників в умовах впровадження нових Державних стандартів початкової, базової та повної середньої освіти».

У районній виставці – презентації  педагогічних ідей та технологій  участь не брали.

Гурткова робота

В школі працює 4 гуртки: (педагоги Щиковська Н. А.  "Волейбол", Чуденко Л.О. "Юні користувачі персонального комп'ютера", Стренадко О.В. "Виготовлення сувенірів",Маловічко А. О. "Юні екскурсоводи")

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребує підвозу  2 вчитель  з міста Ізюм. Підвіз здійснюється  рейсовим автобусом.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів - 9 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас ( 6 ПК), спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики,  їдальня.

Бібліотечний фонд налічує – 8044 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.

У ІІ районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2017/2018 н.р учні  школи активно брали участь.

У конкурсі «Кращий випускник школи І ступеня – 2018» учениця 4 класу Дем'янченко Каріна посіла ІІІ місце у номінації "Літературне читання" .

Учні  школи взяли активну участь у:

-        Всеукраїнському природничому конкурсі «Колосок - 2017» (вчитель Шевцова Г.М.) - 14 чоловік;

-        Всеукраїнському математичному конкурсі «Кенгуру» (вчителі Дем'янченко Т.В.) - 9 чоловік;

-        Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня» (вчителі Чуденко Л.О.)  - 17 учнів;

-        Всеукраїнському конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» (вчитель Чуденко Л.О.) – 14 учнів;

-        Всеукраїнському  мовному конкурсі «Патріот» - 22 учнів

та були нагороджені сертифікатами переможців та учасників

Учні школи приймають активну участь у районних заходах: фестивалі дружин юних пожежних, МОІ, спортивних змаганнях.