Інформація щодо отримання золотих та срібних медалей

Навчальний рік

Предмет  П.І.Б.учня Клас Місце П.І.Б. вчителя

Українська мота

та література

Гаврикова Іра 10 ІІ Гаврюшенко Т.М.

2014/2015 н.р.

У 2014/2015 н.р. 22 учні школи взяли активну участь у Всеукраїнському природничому конкурсі «Колосок - 2015» (вчитель Шевцова Г.М.),  17 учнів -  у Всеукраїнському конкурсі з українознавства «Патріот» та з української мови та літератури «Соняшник» (вчитель Гаврюшенко Т.М.), 13 - у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» (вчитель Дем’янченко Т.В.), 3 - у Міжнародному фізичному конкурсі «Левеня» (вчитель Ковальський А.В.), 8 - у Міжнародному конкурсі з інформатики «Бобер» (вчитель Чуденко Л.О.)

у 2014/2015 н.р.:

Російська

мова

та світова література

Шевцова

Ксенія

ІІ

Дяченко В.М.

Іноземна (англійська) мова

Гаврикова Ірина

ІІ

Майборода А.М.

2013/2014 н.р.

У ІІ районному етапі всеукраїнських учнівських олімпіад учні нашої школи стали переможцями: з екології (ІІ місце) – учениця 10 класу Шевцова Ксенія (вчитель Шевцова Г.М., з біології (ІІІ місце) – учениця 11 класу Дем'янченко Анастасія (вчитель Шевцова Г.М.), з фізики (ІІІ місце) та з математики (ІІІ місце) учениця 11 класу Демянченко Анастасія (вчитель Ковальський А.В.), з іноземної мови (англійської) - учениця 10 класу Шевцова Ксенія (вчитель Степанова Н.О.), з української мови (ІІІ місце) – учениця 11 класу Донченко Юлія (вчитель Хатько М.І. та Гаврюшенко Т.М.), з математики (ІІІ місце) – учень 8 класу Щебликін Олексій (вчитель Дем'янченко Т.В.

Частка учнів 7 – 11-х класів, які стали переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад (за останні 3 роки) становить 17,3%, призерів ІІІ та ІУ етапу школа немає

2012/2013 н.р.

Результати участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських

районних олімпіадах та районних конкурсах 2012/2013 навчального року

(конкурс)

Зайняте

місце

Дем’янченко Анастасія

Шевцова Г.М.

Правознавство

Донченко Юлія

Новицький Дмитро

Корецька Н.В.

Фізика.

Щиковська Дарина

Новицький Дмитро

Ковальський А.В.

Дем’янченко Т.В.

Гаврикова Ірина

Гаврюшенко Т.М.

2011/2012 н.р.

Переможцями  у ІІ районному етапі всеукраїнських учнівських олімпіад стали: з біології (ІІІ місце) – учениця 10 класу Демянченко Анастасія (вчитель Шевцова Г.М.), з фізики учень 11 класу Новицький Дмитро (ІІІ місце) та учениця 9 класу Щиковська Дарина (І місце) – вчитель Ковальський А.В.

Дружина юних пожежних Вірнопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів посіла ІІІ місце у обласному та І місце у районному турі змагань ДЮП. (Керівники Ковальський А.В., Большова В.Л.)

Переможцями конкурсу «Кращий випускник початкової школи 2013» стали учні 4 класу – Сускова Неллі, Акіншин Ілля Едуардович та Акіншин Ілля Юрійович (вчитель Щиковська Н.А., Савченко Л.І.) Переможцем конкурсу «Кращий випускник початкової школи 2012» стала учениця 4 класу Стренадко В. (вчитель Гаврикова Л.Ф), а «Кращий випускник початкової школи 2011» - Прокопенко Д (вчитель Савченко Л.І.)

Хороші результати ми маємо і в спортивній роботі (вчитель Борщ А.К.) – І місце по бігу Запорожченко Д.

Троє учениці (Корецька А., Чуденко Т. та Гаврикова І.) 6 років поспіль відвідують Школу сучасного та бального танцю при Ізюмському БК «Совершенство» та є неодноразовими переможцями обласних, міжнародних та Всеукраїнських фестивалів.

Учні школи активно прийняли участь у конкурсі за Чисте довкілля на тему «Вироби з побутових відходів», представлені роботи були відзначені Грамотами за І місце.

У жовтні проходив конкурс «Я малюю залізницю», учні школи представили 26 малюнків, а учениця 10 класу Демянченко А. виборола І місце, учні були нагороджені солодкими призами та Грамотами і Дипломами.

Цікаво проходив конкурс «Писанковий рай», школа має 5 переможців районного рівня.

2010/2011 н.р.

Учні нашої школи брали участь і вибороли першість  у районному етапі Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Переможцями стали: Гаврикова Ірина, учениця 6 класу з роботою «Вівчарство – справа моєї родини» (вчитель Гаврикова Л.Ф.) та Шевцова Ксенія, учениця 8 класу з роботою «Мандруючи екологічною стежкою села Вірнопілля» (вчитель Шевцова Г.М.) і були презентовані на обласному етапі конкурсу, відзначені грамотами за І місце – Гаврикова Ірина та грамотою переможця Шевцова Ксенія, її робота надрукована у збірці, виданій Харківською державною адміністрацією та Станцією Юних натуралістів міста Харкова у 2011 році.

Вперше за останні роки учениця 8 класу нашої школи Шевцова Ксенія працювала в МАН, її робота «Екологічна стежка села Вірнопілля» (вчитель Шевцова Г.М.) стала однією з кращих серед переможців у районному конкурсі, зайнявши І місце та брала участь у обласному конкурсі – захисті робіт членів МАН, де виборола призове ІІІ місце, була нагороджена Дипломом та цінним подарунком.

У ІІ районному етапі всеукраїнських учнівських олімпіад учні нашої школи стали переможцями: з географії (І місце) – учениця 8 класу Шевцова Ксенія (вчитель Прокопенко Л.Ф.), з біології (І місце) – учениця 10 класу Григорян Анастасія (вчитель Шевцова Г.М.)

Переможцями олімпіади із світової літератури стали відразу дві учениці, виборовши І місця - це: учениця 8 класу Шевцова Ксенія та учениця 10 класу Григорян Анастасія (вчитель Дяченко В.М.), з історії ІІІ місце виборола учениця 9 класу Демянченко Анастасія (вчитель Корецька Н.В.), з правознавства ІІІ місце  у учня 10 класу Новицького Дмитра (вчитель Корецька Н.В.), а учениця 9 класу Калініна Діана другий рік поспіль бере участь у конкурсі з української мови імені Петра Яцика  і має добрі результати – І місце.

Дружина юних пожежних Вірнопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів посіла ІІ місце у  у районному турі змагань ДЮП. (Керівники Ковальський А.В., Большова В.Л.)