30. 11. 2018                 Гра-естафета "В здоровому тілі - здоровий дух"

Метою гри було удосконалювати бігу з перешкодами, спритність, кмітливість та увагу; виховувати бажання грати.

28. 11. 2018                    Дидактична гра "Закони вулиць та доріг"

Граючи у дидактичну гру "Закони вулиць та доріг", вихованці удосконалювали знання про правила поведінки на вулицях і дорогах; розвивали увагу, вміння вирішувати проблемні ситуації.

23. 11. 2018                    Свято Осені

У дошкільному підрозділі Вірнопільського НВК відбулося свято Осені. До вихованців завітала Чарівна Осінь, яка з дітьми співала пісні і танцювала. А також до діток приходили казкові герої, які з ними грали в ігри. В кінці свята Осінь подарувала дітям щедрі дарунки. Дітки залишилися задоволеними і з гарним настроєм.

16. 11. 2018                   Ліплення "Криниця біля хати"

Вихованці дошкільного підрозділу на занятті продовжували вчитися ліписи складну форму, використовуючи прості елементи (стовпчик) і складати об'ємну форму; закріплювати вміння працювати з пластиліном; розвивати дрібну моторику рук, уяву.

09. 11. 2018                     Здоров'я та фізичний розвиток "Веселі літаки"

Дітки повторювали комплекс загальнорозвивальних вправ "Веселі літаки"; вдосконалювали навички бігу, хотьби по гімнастичній лаві та зіскоків з неї;розвивали увагу, пам'ять, організованість під час гри "Чий екіпаж швидше збереться?"

02. 11. 2018                   Аплікація "Прикрасимо сукню для осені"

Вихователі вчили викладати та наклеювати візерунки на площині (сукні), чергувати окремі елементи візерунка; закріпляли вміння охайно працювати з клеєм, правильно намазувати готові форми; розвивали творчисть, художній смак у дітей; виховували акуратність, вміння доводити розпочату справу до кінця.

26. 10. 2018                  Аплікація "Вантажівка"

Дітки на занятті вчилися старанно розрізати папаір по прямій лінії, складали з отриманих деталей машину; закрвпляли навички наклеювання, назви геометричних фігур.

19. 10. 2018                           Малювання "Вагончики"

На занятті вихованці дошкільного підрозділу закріпили вміння малювати олівцями,робити потрібний натиск на них, штрихувати отриману форму в одному напрямку; розвивати самостійність, спостережливість.

Змагання до Дня захисника Вітчизни

05.10.2018

Вихованці дощкільного підрозділу Вірнопільського НВК стали учасниками дивовижнї казки "Ходить гарбуз по городу".

Метою заняття було вчити дітей ділити грудку пластеліну на кілька частин; розвивати довільні рухи рук; виховувати старанність у роботі.

По завершенню діти розглянули свої роботи, запропонували скласти гостинці для зайчика у кошик.

05.09.2018

Нетрадиційне заняття малювання пальчиками

Малювання пальчиками - заняття з метою навчати дітей створювати ритмічні композиції, закріпити назви кольорів, розвивати зв'язне мовлення, пам'ять, мислення почуття ритму і композиції, дрібну моторику пальців рук. Виховувати допитливість та охайність, співчутливість, бажання допомогати іншим.

Перед початком малювання, вихователь Ястремська Анна Сергіївна, розповіла вихованцям цікаву розповідь, пояснила, як треба малювати і діти із задоволенням працювали, залишивши яскраві враження від роботи.

Ми малюємо на асфальті

Трудова діяльність